محصولات خود را با شرایط خیلی عالی در سایت ای تی مارکت تبلیغ کنید

شما می توانید اطلاعات کامل محصولات خود را به شماره واتس آپ زیر ارسال کنید و سپس مدیریت سایت آنها را در سایت قرار می دهد. کم کم نتیجه تبلیغ در سایت را متوجه خواهید شد.

سایت ای تی مارکت برای چه کسانی مناسب است؟

برای کسانی که تولید کننده و یا عمده فروش هستند. شما می توانید محصولات خود را با شرایط عمده در سایت قراردهید. برای اینکه مشتریان و خریداران عمده پیدا کنید سایت ای تی مارکت فرصت خیلی خوبی است.

سایر شرایط درج محصول در ای تی مارکت: 

هر محصول باید جداگانه درج شود. 

برای درج هر محصول شماره تلفن شما در کنار تصویر درج میشود و مشتریان می توانند با شما تماس بگیرند.

هزینه درج محصولات در سایت چقدر است؟

ماهانه 65000 تومان است 

سایت ای تی مارکت چه مزایایی برای سفارش دهندگان دارد: 

  • محصولات سفارش دهندگان توسط همکاران متخصص سایت، تا حدودی سئو می شوند. اگر نمی دانید سئو چیست بهتر است در گوگل این عنوان را جتستجو کنید
  • محصولات شما باید در حوزه مواد غذایی و شوینده و بهداشتی و مرتبط با کار سایت باشد در این صورت مزیت درج محصول برای شما نسبت به سایر سایت ها بمراتب بیشتر خواهد بود چرا که کاربران مرتبط به سایت مراجعه می کنند و به اصطلاح تبلیغات شما مفیدتر خواهد بود.

آیا سایت ای تی مارکت تماس با تامین کنندگان را تضمین می کند؟ 

خیر  تضمینی در کار نیست ولی احتمال جواب گیری از درج تبلیغ به عوامل مختلفی بستگی دارد: مانند اینکه حداقل 3 ماه محصولات شما در سایت باقی بماند تا امکان سئو شدن محصول شما افزایش یابد.

چگونه باید سفارش دهیم؟ 

ابتدا از طریق واتس آپ به شماره زیر پیام دهید و سپس بعد از تائید اولیه،‌بعد از کارت به کارت کردن مبلغ سفارش اقدامات لازم انجام خواهد شد. 

 واتس آپ09355784969