خبرنامه, مقالات

یک راه خوب سرمایه گذاری

قهرمانان سرمایه گذاری

وقتی بحث سرمایه گذاری پیش می آید، بسیاری از مردمان آن را کار بسیار دشواری جلوه می دهند. به جای گوش سپردن به این انسان های منفی باف، قهرمانانی را پیدا کنید که این کار را ساده جلوه می دهند و به داستان های آن ها گوش فرا دهید. در این مقاله بعضی از قهرمانان سرمایه گذاری را به شما معرفی می کنیم.

یک راه خوب سرمایه گذاری

الگو برداری از قهرمانان، بهترین راه یادگیری است. وقتی بچه کوچکی بودم و بیس بال بازی می کردم، برای ویلی میز، هنک آرون و یوگی برای احترم زیادی قائل بودم. آن ها قهرمانان من بودند و سعی می کردم از آمار و ارقام گرفته تا سبک بازی کردن شان، همه چیز را در مورد آن ها بدانم. این کار گرچه مرا راهی لیگ اصلی نکرد اما موجب ارتقاء بازی ام شد.

قهرمانان سرمایه گذاری

در طی سال ها، قهرمانان جدیدی را پیدا کرده ام. این روزها  هم سعی می کنم همه چیز را در مورد دونالد ترامپ،وارن بافت و جیم روگرز بدانم. ازآمار آن ها درباره موفقیت ها و سبک سرمایه گذاری شان به صورت کامل خبر دارم. برای مثال، پیگیر هستم که وارن بافت درچه چیزی سرمایه گذاری می کند و نظرات او را راجع به به بازار می خوانم. معاملات تجاری دونالد ترامپ را پیگری کرده و سعی می کنم  پی ببرم چگونه مذاکره می کند و آن ها را به نتیجه می رساند.

وقتی اولین بار، مذاکره برای معامله ی املاک و مستغلات را آغاز کردم، ناخودآگاه از شجاعت ترامپ پیروی می کردم. وقتی می خواهم روند بازار سهام را تحلیل کنم، به یاد وارن بافت می افتم و روند بازار را از نگا ه او میبینم. اگرقهرمانانی برای الگو برداری داشته باشید، از مخازن بی شمار قدرت استفاده خواهید کرد که به شما در کسب قدرت کمک کند.

به زندگی تان نگاهی بیندازید. به فعالیت ها و موضوعاتی فکر می کنید که بیش از همه برایتان الهام بخش بوده است. آیا قهرمانانی وجود داشته اند که جرقه ای برای این علایق باشند و آن ها را زنده نگه دارند؟ چه درس هایی از آن ها آموخته اید

اگر هم اکنون مانند علایقی که در گذشته داشته اید، نسبت به آزادی مالی متعهد هستید، پس به دنبال قهرمانانی باشید که راه را برایتان روشن کنند

برگرفته از کتاب ثروتمندان به چه می اندیشند  

ای تی مارکت

Summary
یک راه خوب سرمایه گذاری
Article Name
یک راه خوب سرمایه گذاری
Description
الگو برداری از قهرمانان سرمایه گذاری
Author
Publisher Name
ای تی مارکت

پاسخی بگذارید