موفقیت

درباره ما

اگر با هم باشیم موفقیت مان تضمینی است


خیلی عالیه که شما اینجائید!  از اینکه چند لحظه ای فرصتی را به ما می دهید تا از خودمان بگوئیم واقعا خوشحالیم و متشکر.

میدونیم که سئوالای مختلفی توی ذهن تون هست، اینکه ما کی هستیم، قصد داریم چیکار کنیم؟ و آیا می تونیم براتون مفید باشیم یا نه؟

بله پس لطفا با ما ادامه مطلب را همراه باشید:

کاربر عزیز! بگذارید یک خاطره ی خیلی کوتاه از داستان شکست در فروش را براتون تعریف کنم. البته فقط یکی از چندین و چند مورد خاطره ای است که دارم.

یک بار با یک تولیدکننده ای برای فروش محصولاتش صحبت کردم و ایشون موافقت کرد که بازای فروش، پورسانتی به من بده.

من هم شروع کردم به فعالیت جانانه.. با مشتریان زیادی از کانالهایی که داشتم مذاکره کردم. البته همه اینها از راه دور بود(یعنی تلفنی و اینترنتی) مذاکرات رو به سرانجام می رسوندم و نظر خریدار و فروشنده که هر کدوم تو یک شهری بودن رو جداگانه جلب می کردم. ولی سر نحوه تحویل بار و نحوه پرداخت به مشکل می خوردم. چرا؟ چون خریدار می گفت اقاجون بار بیاد اینجا تا تسویه کنم و فروشنده هم می گفت اول باید مبلغ سفارش پرداخت بشه تا بار بزنم و بیاد.. به همین خاطر دو طرف کوتاه نمی اومدن و بعبارتی ریسک نمی کردن.. از این رو معامله بهم می خورد و بنده بعد از کلی زحمت و هماهنگی ناراحت.

این موضوع بارها و بارها تکرار شد. دیدم تقریبا یک مشکل عمومیه.. علتشم مشخص بود : عدم اعتماد خریدار و فروشنده نسبت به هم.


لذا این ایده به ذهنم رسید که بیام خدمتی بدم که بجای اینکه معاملات بدلیل عدم شناخت طرفین بهم بخوره، یا خریدار کلی وقت بگذاره و راجع به هر فروشنده ای جداگانه تحقیق کنه تا شناخت کافی پیدا کنه و همینطور فروشنده نسبت به هر خریداری، در عوض هر دو طرف  یک واسطه ای رو بشناسن که مطمئن باشه و خیال دو طرف از اون راحت باشه، بارها امتحانشو پس داده باشه و جاش معلوم  و حساب و کتابش ردیف باشه؛ در این صورت نیاز به شناخت طرفین نسبت به هم نیست.

بله دوست خوبم این درگاه، مهمترین کارش اینه که خیال دو طرف خریدار و فروشنده رو از سلامت معامله راحت می کنه..

البته این اختیاریه؛ شما می تونید اینکار رو نکنید و مستقیم با هم در ارتباط باشید ولی اگر می خواهید در ازای یک هزینه جزئی خیالتون همیشه راحت باشه، ای تی مارکت به شما کمک می کنه..

مثلا اگر شما خریدار باشید، ما مبلغی که شما برای سفارش کالا به حساب سایت واریز کرده اید را به حساب فروشنده واریز نمی کنیم تا زمانی که شما تائید کنید که کالا را دریافت کردید. بابت این کار هم هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی شه.

آیا فقط همین خدمت رو ارائه می دیم؟ نه عزیزم! شما می تونید با تولیدکننده ها و تامین کننده های زیادی که محصول مورد نظرتونو می فروشن مذاکره کنید، براشون پیام بفرستید و قیمتاشونو مقایسه کنید و هر کدوم که بهتر بود رو انتخاب کنید. این یعنی خرید راحت تر و پرسودتر. خب عزیزم اگر دوست دارید که کالای مورد نیازتونو از اینجا تامین کنید می تونید همین الان  از اینجا شروع کنید.


اگر فروشنده یا همون تامین کننده باشید، می تونید یک فروشگاه اینترنتی اختصاصی برای خودتون در ای تی مارکت ایجاد کنید و کالاها و محصولات خودتونو براحتی در اون بفروشید. البته ایجاد فروشگاه اینترنتی کافی نیست بلکه معرفی محصولات شما به خریداران مهم است که این موضوع هم از طریق تیم تخصصی ما انجام خواهد شد.

هدف ما فروش عالی محصولات شماست از این رو تیم ای تی مارکت بعنوان یک مشاور فنی در خدمت شماست.

پس امیدواریم هم اکنون اقدام کنید. برای شروع می توانید از اینجا آغاز کنید.


نکته مهم: این سایت قبلا با دامنه etmarket.ir  فعالیت می کرد و به تامین کنندگان زیادی خدمت رسانده است و سلامت و صحت خود را اثبات کرده است. بنا به دلایل فنی هم اکنون با دامین etmarket.org و البته با طراحی متفاوت و خدمات گسترده تر، در خدمتتان هستیم.