1- چه کالاها و محصولاتی که در این سایت (در حال حاضر) قابل عرضه هستند؟

مواد غذایی(خام و فراوری شده)

محصولات باغی وکشاورزی (مانند صیفی جات، مرکبات، غلات و ..)

محصولات شوینده و بهداشتی(بهداشت شخصی مانند انواع شامپو و کرم های پوستی، محصولات سلولزی و ..بهداشت منزل و محل کار مانند شوینده فرش، تمیزکننده های اشیا و ..و بطور کلی محصولاتی که در سوپرمارکتها جای می گیرند)

توجه: محصولات آرایشی در حال حاضر در سایت قرار نمی گیرند

توجه مهم: چنانچه محصولاتی دارید که در این دسته بندی ها قرار نمی گیرند وتمایل به فروش آن در این سایت دارید از قسمت تماس با ما لطفا ابتدا پیشنهاد دهید تا مورد بررسی قرار گیرد

2- برای فروش کالاهای خود باید از کجا شروع کنم؟

ابتدا ثبت نام و سپس وارد قسمت حساب کاربری شوید. سپس گزینه “فروشنده شوید” را انتخاب کرده و مراحل را تا آخر پیش بروید. توضیحات کامل تصویری در این ارتباط را از اینجا ملاحظه بفرمائید.

3- سایت ای تی مارکت صرفا جهت تبلیغات و معرفی محصولات است یا امکان فروش از طریق این سایت نیز فراهم است؟

بله البته امکان فروش نیز فراهم است. 

4- آیا ما می توانیم با خریداران مستقیم ارتباط داشته باشیم و معامله کنیم؟ 

بله البته، شماره تلفن شما در فروشگاه اختصاصی  و هر یک از محصولات شما درج شده است. مشتریان در صورت تمایل با شما تماس خواهند گرفت. درستی یا نادرستی معاملات مستقیم ارتباطی با ای تی مارکت ندارد. 

5- در صورتی که بخواهیم فروش خود را از طریق سایت ای تی مارکت انجام دهیم هزینه آن چقدر است؟ 

پورسانت فروش در ای تی مارکت فقط 1.5 درصد از فروش است. اگر خریدار کالا را دریافت کرده و آن را تائید کند، مبلغ با کسر پورسانت مذکور به حساب فروشنده واریز می شود. در این صورت پیگیری سفارش و مسائل مرتبط با فروش بعهده فروشنده است و ای تی مارکت صرفا مبلغ معامله را تضمین می کند

6- آیا برای داشتن یک فروشگاه باید هزینه ای پرداخت کنیم؟ 

بله شما با پرداخت هزینه های فوق العاده مناسب (می توانید با سایر سایت های همکار مقایسه کنید) یک فروشگاه اینترنتی اختصاصی برای خود خواهید داشت. جهت مشاهده پنل ها عضویت به اینجا مراجعه نمائید.