خبرنامه, مقالات

افزایش فروش تا 10 برابر با کمترین هزینه

افزایش فروش تا 10 برابر

چگونه می توانیم با کمترین هزینه فروش خود را تا 10 برابر افزایش دهیم؟

روشهای مختلفی برای افزایش فروش وجود دارد که کم و بیش صاحبان کسب و کار با آن آشنایی دارند. مثلا تبلیغات روزنامه ای، بیلبوردی یا تلویزیونی عمومی ترین روشهای افزایش فروش می باشند. اما نکته ای که در اینجا نهفته است این است که چگونه با کمترین هزینه، فروش چند برابری داشته باشیم؟

صاحبان کسب و کار باید جستجو کنند که چه روشهایی بیشترین بازدهی را برای آنها رقم می زند.

متاسفانه اکثر کسب و کارهای خصوصا تولیدکنندگان و تامین کنندگان، هنوز با تبلیغات از طریق دیجیتال مارکتینگ آشنا نیستند و نمی دانند که چه مزایایی برای آنها دارد و چقدر در نسبت با سایر روشها مقرون بصرفه تر می باشد. 

تبلیغات از طریق دیجیتال مارکتینگ که یکی از شاخص ترین آنها بهینه کردن کسب و کار شما در موتورهای جستجو (SEO) می باشد، در بسیاری از مواقع بهترین نوع تبلیغات می باشد. البته بازدهی این نوع از  تبلیغات معمولا کمی زمانبرتر از سایر تبلیغات می باشد اما بمراتب ماندگارتر از روشهای دیگر است. 

اکنون در این مقاله می خواهیم به تولیدکنندگان و تامین کنندگان انواع کالاها بخصوص مواد غذایی و شوینده و بهداشتی، پیشنهادی بدهیم که معرفی خود از طریق موتورهای جستجو را به بازار آنلاین عمده فروشی بسپارند. در این سایت می توانید هم فروشگاه اختصاصی داشته باشید و محصولات و نام تجاری خود را تبلیغ کنید و هم می توانید آنها را بفروشید. سامانه آنلاین بازار عمده فروشی مکانی برای فروش محصولات شما با هزینه هایی فوق العاده ناچیز در مقابل سایر هزینه ها می باشد. 

ما می توانیم با همکاری هم بهترین فروش را برای شما رقم بزنیم. افزایش فروش تا 10 برابر اصلا چیز عجیبی نیست. چرا که محصولات شما به مشتریان بالقوه در سراسر ایران معرفی می شود. شما اطلاعات کاملی از محصولات خود را در سایت درج کنید و ما مطالب شما را با تخصصی که در این رابطه داریم بهینه می کنیم. تلاش ما این است که هر کسی که نیازمند محصولات شماست با جستجوی خیلی ساده در گوگل براحتی شما را پیدا کرده و با شما تماس بگیرد و یا از طریق همین سامانه از شما خرید کند. 

البته کاری که ما در این سامانه انجام می دهیم این است که مشتریان را به سوی شما گسیل می داریم اما اینکه شرایط شما چقدر رقابتی و مناسب است به سیاست کاری خود شما بستگی دارد. 

شاید تعجب کنید اما واقعا با امکانات این سایت می توانید فروش خود را تا 10 برابر افزایش دهید.

بازار خود را به وسعت ایران توسعه دهید

 

 

پاسخی بگذارید