خبر ها و اطلاعیه ها, خبرنامه, مقالات

برای فروشگاه مان از کجا محصولات سلولزی بخریم؟

خرید دستمال کاغذی

برای فروشگاه مان از کجا محصولات سلولزی بخریم

یکی از دغدغه های سوپرمارکتها و فروشگاه های بهداشتی و آرایشی این است که از کجا محصولات سلولزی را با قیمت و کیفیت قابل قبول و مشتری پسند تهیه کنند؟

محصولات سلولزی که شامل انواع دستمال کاغذی 200 برگ و 300 برگ، انواع دستمال های توالت 2 قلو و 4 قلو و 8 قلو و دستمال حوله ای، پنبه و سایر محصولاتی از این قبیل است، دارای برندها، کیفیت ها و قیمت های متنوعی هستند.

بازاریابان هر روز پیشنهادها و آفرهای جدیدی برای بدست آوردن سهم بیشتر به فروشگاه ها اعلام می کنند. سوال اساسی این است که آیا فروشگاه ها در واقع مستقیم و بدون واسطه در حال خرید از کارخانه مربوطه هستند یا برعکس از دو یا بیشتر واسطه عبور می کنند؟

طبق تحقیقات میدانی و تجربیاتی که بدست آمده، عموما خرید مغازه ها بصورت واسطه انجام می شود.

حال راهکار چیست؟ چگونه می توان خرید دستمال کاغذی بهتری هم از لحاظ قیمت و هم کیفیت داشته باشیم؟

از آنجا که دستمال کاغذی یکی از محصولات پرمصرف و تند فروش می باشد پیشنهاد اکید به مغازه داران این است که حتما با درصدی تخفیف آن را به مصرف کنندگان بفروشند. همین موضوع به آنها کمک می کند تا تعداد بیشتری به نسبت گذشته بفروشند. چون خرید دستمال کاغذی یکی از خرید های روزمره و اساسی خانوارها محسوب می شود.

از طرفی شما در تامین محصولات سلولزی باید تنوع قابل قبولی را به مشتریان خود عرضه کنید زیرا سلایق و توان مالی مشتریان نیز با هم فرق دارد.

شما باید در سوپرمارکت یا فروشگاه خود انواع محصولات دستمال کاغذی ارزان، اقتصادی، مجلسی و لاکچری را عرضه نمائید. همه این موارد ما را به این نتیجه می رساند که برای خرید دستمال کاغذی ومحصولات سلولزی می توانید به تعداد بیشتری خرید نمائید. در این صورت حتما در خرید، تخفیف بیشتری خواهید گرفت. بنابراین شما همان سود را به نسبت گذشته خواهید داشت.

در پاره ای ازموارد فروشگاه ها شعبی دارند مثلا دو یا چند فروشگاه هستند که با هم همکاری می کنند. در این صورت باز هم می توانند خرید دستمال کاغذی و محصولات سلولزی خود را تجمیع کرده و یکجا سفارش دهند.

اکنون که فروشگاه ها با راهکاری که در بالا ذکر شد می توانند خرید بیشتری داشته باشند، بنابراین می توانند بصورت مستقیم از تامین کنندگان اصلی تنوعی از محصولات سلولزی را خرید کنند.

خرید دستمال کاغذی در بازار آنلاین عمده فروشی

شما در بازار آنلاین عمده فروشی ایران از دو طریق می توانید نسبت به تهیه کالای مورد نیازتان اقدام نمائید:

1- به طبقه بندی محصولات رفته و کالاهای مورد نیازتان را پیدا کنید. در این حالت شما می توانید اولا مستقیم با تولیدکنندگان و عرضه کنندگان اصلی این محصولات در ارتباط باشید و ثانیا شرایط تامین کنندگان را با هم مقایسه کنید و د رعین حال تنوعی از محصولات را خرید کنید.

2- درخواست خرید خود را طی فرمی که تنظیم شده(اینجا)، برای ما ارسال کنید تا ما لیست درخواست شما را برای تامین کنندگانمان ارسال کنیم. آنها با شما تماس خواهند گرفت و پیشنهادهای خود را ارائه خواهند داد. 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید