خبر ها و اطلاعیه ها, خبرنامه, مقالات

برای فروشگاه مان از کجا دستمال کاغذی بخریم؟

خرید دستمال کاغذی

برای فروشگاه مان از کجا انواع دستمال کاغذی و سلولزی بخریم

یکی از دغدغه های سوپرمارکتها و فروشگاه های بهداشتی و آرایشی، رستورانها و تالارها و شرکتها و سازمانها این است که از کجا محصولات سلولزی را با قیمت و کیفیت قابل قبول و مشتری پسند تهیه کنند؟

محصولات سلولزی که شامل انواع دستمال کاغذی 200 برگ و 300 برگ، انواع دستمال های توالت 2 قلو و 4 قلو و 8 قلو و دستمال حوله ای، پنبه و سایر محصولاتی از این قبیل است، دارای برندها، کیفیت ها و قیمت های متنوعی هستند.

تنوع زیادی از محصولات سلولزی را عرضه میکنیم

ما به همه پیشنهاد می کنیم  لیست قیمت محصولات سلولزی ما را از ما دریافت کنید و آن را مقایسه کنید و در صورت مناسب بودن با ما تماس بگیرند. قیمت دستمال کاغذی ها و تمامی محصولات سلولزی قیمت کف هستند. پخش دستمال کاغذی ای تی مارکت درخدمت فروشندگان است

بازاریابان هر روز پیشنهادها و آفرهای جدیدی برای بدست آوردن سهم بیشتر به فروشگاه ها اعلام می کنند. سوال اساسی این است که آیا فروشگاه ها در واقع مستقیم و بدون واسطه در حال خرید از کارخانه مربوطه هستند یا برعکس از دو یا بیشتر واسطه عبور می کنند؟

طبق تحقیقات میدانی و تجربیاتی که بدست آمده، عموما خرید مغازه ها بصورت واسطه انجام می شود ولی ما به شما بصورت کاملا مستقیم اجناس مورد نیازتان را عرضه می کنیم.

حال راهکار چیست؟ چگونه می توان خرید دستمال کاغذی بهتری هم از لحاظ قیمت و هم کیفیت داشته باشیم؟

از آنجا که دستمال کاغذی یکی از محصولات پرمصرف و تند فروش می باشد پیشنهاد اکید به مغازه داران این است که حتما با درصدی تخفیف آن را به مصرف کنندگان بفروشند. همین موضوع به آنها کمک می کند تا تعداد بیشتری به نسبت گذشته بفروشند. چون خرید دستمال کاغذی یکی از خرید های روزمره و اساسی خانوارها محسوب می شود.

از طرفی شما در تامین محصولات سلولزی باید تنوع قابل قبولی را به مشتریان خود عرضه کنید زیرا سلایق و توان مالی مشتریان نیز با هم فرق دارد.

شما باید در سوپرمارکت یا فروشگاه خود انواع محصولات دستمال کاغذی ارزان، اقتصادی، مجلسی و لاکچری را عرضه نمائید. همه این موارد ما را به این نتیجه می رساند که برای خرید دستمال کاغذی ومحصولات سلولزی می توانید به تعداد بیشتری خرید نمائید. در این صورت حتما در خرید، تخفیف بیشتری خواهید گرفت. بنابراین شما همان سود را به نسبت گذشته خواهید داشت.

برای بعضی از فروشگاه برندهای مطرح دستمال کاغذی بسیار مهم است. نگران نباشید ما آنها را نیز با قیمت های فوق العاده مناسب می توانیم عرضه کنیم

در پاره ای ازموارد فروشگاه ها شعبی دارند مثلا دو یا چند فروشگاه هستند که با هم همکاری می کنند. در این صورت باز هم می توانند خرید دستمال کاغذی و محصولات سلولزی خود را تجمیع کرده و یکجا سفارش دهند.

اکنون که فروشگاه ها با راهکاری که در بالا ذکر شد می توانند خرید بیشتری داشته باشند، بنابراین می توانند بصورت مستقیم از تامین کنندگان اصلی تنوعی از محصولات سلولزی را خرید کنند.

نحوه خرید دستمال کاغذی در بازار آنلاین عمده فروشی

شما در بازار آنلاین عمده فروشی ایران از طریق زیر می توانید نسبت به تهیه کالای مورد نیازتان اقدام نمائید:

روی دکمه زیر فشار دهید تا محصولات مختلف را مشاهده نمائید. روی هر محصول کلیک کنید شرایط فروش و مشخصات آن محصول را بطور کامل مشاهده می کنید. در این حالت شما می توانید اولا مستقیم با تولیدکنندگان و عرضه کنندگان اصلی دستمال کاغذی و سلولزی پیام ارسال کنید و یا تماس بگیرید و ثانیا شرایط تامین کنندگان را با هم مقایسه کنید و در عین حال تنوعی از محصولات را خرید کنید.

ورود به صفحه خرید دستمال کاغذی

مشاوره رایگان: 88401820-021-09217994838

پاسخی بگذارید